top of page

FAQ - często zadawane pytania

 • Chciałbym zamówić dwa lub więcej takich samych naczyń, ale w sklepie dostępna jest tylko jedna sztuka."
  Każdy produkt wykonany jest ręcznie, a więc każdy jest inny, niepowtarzalny. Wszystkie naczynia w moim sklepie to unikaty, dlatego często dostępne są pojedyncze sztuki. Jeśli chciałbyś zamówić więcej takich samych naczyń skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy.
 • Jak mogę dokonać płatności za moje zamówienie?
  Na chwilę obecną możliwa jest tylko i wyłącznie płatność przelewem tradycyjnym.
 • Jakie są opcje wysyłki i ile kosztują?
  Zamówienia wysyłam kurierem DPD. Czas dostawy waha się pomiędzy 2 a 5 dni. Cena przesyłki wynosi 18 zł. Możliwa jest wysyłka zagraniczna. W takim wypadku proszę przy zamówieniu wybrać odbiór osobisty i o maila z numerem zamówienia i informacja, na jaki adres ma zostać wysłana paczka. Poinformuję Cię wtedy o cenie wysyłki i podam dane do przelewu. W indywidualnych przypadkach możliwy jest odbiór osobisty na terenie Poznania. Proszę wtedy o uprzedni kontakt mailowy.
 • Ile wynosi czas oczekiawania na dostawę?
  Zamówione naczynia pakowane i wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli czas wysyłki miałby się opóźnić, zostaniesz o tym poinformowany.
 • Czy jest możliwa wysyłka zagranicę?
  Jak najbardziej! Po złożeniu zamówienia wybierz opcję "odbióor osobisty" i nie opłacaj zamówienia. Napisz mi wiadomość z numerem zamówienia i informację dokąd paczka ma zostać wysłana. Dam Ci wtedy znać ile będzie kosztować najkorzystniejszą przesyłka i podam dane do opłacenia zamówienia.
 • Czy naczynia można myć w zmywarce?
  Tak. Możliwe jest mycie w zmywarce, ale trzeba mieć na uwadze /w dłuższym czasie/ inne starzenie się gliny i szkliwa, niż w przypadku mycia ręcznego.
 • Czy naczynia mogą mieć kontakt z żywnością?
  Do moich naczyń używam glownie szkliw spożywczych niezawierających szkodliwych substancji, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Jeśli jakieś naczynie pokryte jest szkliwem nienadającym się do kontaktu z żywnością, jest to wyraźnie wspomniane w opisie danego produktu.
 • Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie?
  Skontaktuj się że mną przez formularz kontaktowy.
bottom of page